Kluby
Dokumenty
Linki
Historia ZOZKosz
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja Rewizyjna
Komisja ds. Ekwiwalentów
Kolegium Sędziów
WGiD
Kluby
Ligi męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U12M
U11M
U14M
Ligi żeńskie
U15K
U13K
U12K
U11K
Archiwum Lig
U18K
U16K
U14K
U20M
U18M
U16M
S-U22K
S-U18K
S-U16K
S-U14K
S-U20M
S-U18M
S-U16M
S-U14M
Strefa
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U15K
Strefa U13K
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Orlen Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
Strefa U19K
Strefa U19M
Liga Juniorek U17K
Strefa U17K
Strefa U17M
Liga Kadetek U16K
Strefa U15K
Strefa U15M
Strefa U13K
Strefa U13M
Liga Juniorów Starszych U20M
Strefa U22K
Strefa U20M
Strefa U18K
Strefa U18M
Strefa U16K
Strefa U16M
Strefa U14K
Strefa U14M
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów
Liga Młodzików Młodszych
Liga Żaczków Chłopców
Liga Żaczków Chłopców
Liga Kadetek
Liga Młodziczek Młodszych
Liga Żaczków Dziewcząt
Liga Żaczek Dziewcząt
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów
Liga Młodzików Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
SEZON: 2004/2005
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn
Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn
Orlen Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
Liga Juniorek Młodszych U16K
3 Liga Mężczyzn
Liga Juniorów Starszych U20M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
3LM
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U12M
U18K
U16K
U14K
U13K
U12K
Liga Juniorek U17K
Strefa U19K
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
U19M
U17M
U15M
U11M
U15K
U11K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Roman Prawica
ZKS Stal Stalowa Wola
6
32
5.33
42
7.00
76.2
2.
Łukasz Pacocha
ŁKS Łódź
6
30
5.00
38
6.33
78.9
3.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
6
26
4.33
30
5.00
86.7
4.
Przemysław Łuszczewski
Viking Gdynia
6
26
4.33
36
6.00
72.2
5.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
6
26
4.33
31
5.17
83.9
6.
Piotr Miś
PTG Sokół Łańcut
6
25
4.17
35
5.83
71.4
7.
Łukasz Majewski
AZS Politechnika Radomska
6
23
3.83
34
5.67
67.6
8.
Dawid Witos
Kotwica Kołobrzeg
5
21
4.20
33
6.60
63.6
9.
Sebastian Kobiela
Viking Gdynia
6
21
3.50
25
4.17
84
10.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
20
3.33
28
4.67
71.4
11.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
20
3.33
30
5.00
66.7
12.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
20
3.33
25
4.17
80
13.
Bartłomiej Szczepaniak
ŁKS Łódź
6
20
3.33
25
4.17
80
14.
Marcin Flieger
Kotwica Kołobrzeg
4
19
4.75
26
6.50
73.1
15.
Marcin Malczyk
MTS Basket Kwidzyn
6
17
2.83
24
4.00
70.8
16.
Wojciech Kukuczka
Kotwica Kołobrzeg
5
17
3.40
24
4.80
70.8
17.
Artur Gliszczyński
Viking Gdynia
6
16
2.67
19
3.17
84.2
18.
Jarosław Kalinowski
Polpak S.A. Świecie
5
16
3.20
22
4.40
72.7
19.
Bartłomiej Józefowicz
Victoria Górnik Wałbrzych
5
15
3.00
20
4.00
75
20.
Marcin Sterenga
Victoria Górnik Wałbrzych
5
15
3.00
16
3.20
93.8
21.
Paweł Surówka
Sportowiec Częstochowa
3
15
5.00
22
7.33
68.2
22.
Piotr Ucinek
ZKS Stal Stalowa Wola
5
15
3.00
18
3.60
83.3
23.
Marcin Malcherczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
6
14
2.33
24
4.00
58.3
24.
Krzysztof Mielczarek
Viking Gdynia
6
14
2.33
23
3.83
60.9
25.
Paweł Kosior
Siarka Tarnobrzeg
3
13
4.33
16
5.33
81.3
26.
Wojciech Ziółkowski
PBG Basket Poznań
2
13
6.50
16
8.00
81.3
27.
Łukasz Olejnik
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
12
2.00
13
2.17
92.3
28.
Henryk Bieleń
ZKS Stal Stalowa Wola
6
12
2.00
16
2.67
75
29.
Tomasz Przewrocki
Znicz Jarosław
4
12
3.00
13
3.25
92.3
30.
Piotr Kardaś
AZS Politechnika Radomska
6
12
2.00
16
2.67
75
31.
Tomasz Wojdyła
MTS Basket Kwidzyn
6
12
2.00
18
3.00
66.7
32.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
6
12
2.00
17
2.83
70.6
33.
Łukasz Grzegorzewski
Alba Chorzów
6
11
1.83
23
3.83
47.8
34.
Piotr Plutka
AZS Politechnika Radomska
4
11
2.75
14
3.50
78.6
35.
Zbigniew Doliński
Alba Chorzów
6
11
1.83
19
3.17
57.9
36.
Grzegorz Ożóg
Siarka Tarnobrzeg
3
11
3.67
13
4.33
84.6
37.
Grzegorz Kordas
Znicz Jarosław
4
11
2.75
14
3.50
78.6
38.
Marcin Ecka
PTG Sokół Łańcut
6
11
1.83
19
3.17
57.9
39.
Wojciech Leśniak
ŁKS Łódź
6
11
1.83
20
3.33
55
40.
Michał Baran
PTG Sokół Łańcut
5
10
2.00
14
2.80
71.4
41.
Radosław Basiński
Alba Chorzów
6
10
1.67
19
3.17
52.6
42.
Brahima Konare
Kotwica Kołobrzeg
5
10
2.00
17
3.40
58.8
43.
Andrzej Molenda
Polpak S.A. Świecie
5
10
2.00
11
2.20
90.9
44.
Daniel Wall
AZS Politechnika Radomska
5
10
2.00
16
3.20
62.5
45.
Marcin Kowalski
Victoria Górnik Wałbrzych
5
9
1.80
12
2.40
75
46.
Marcin Salamonik
Alba Chorzów
6
9
1.50
12
2.00
75
47.
Łukasz Biela
KS Spójnia Stargard
6
9
1.50
12
2.00
75
48.
Witalij Kowalenko
Znicz Jarosław
4
9
2.25
15
3.75
60
49.
Michał Saran
Sportowiec Częstochowa
3
9
3.00
18
6.00
50
50.
Bartosz Potulski
MTS Basket Kwidzyn
6
9
1.50
17
2.83
52.9
51.
Michał Nikiel
Viking Gdynia
6
9
1.50
12
2.00
75
52.
Jakub Danyuma
ŁKS Łódź
5
9
1.80
16
3.20
56.3
53.
Sławomir Buczyniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
9
1.50
13
2.17
69.2
54.
Piotr Janowicz
PBG Basket Poznań
3
9
3.00
14
4.67
64.3
55.
Tomasz Andrzejewski
MTS Basket Kwidzyn
6
8
1.33
15
2.50
53.3
56.
Robert Grzyb
ZKS Stal Stalowa Wola
6
8
1.33
14
2.33
57.1
57.
Artur Olszanecki
Kotwica Kołobrzeg
5
8
1.60
15
3.00
53.3
58.
Maciej Piątek
Znicz Jarosław
4
8
2.00
9
2.25
88.9
59.
Grzegorz Szczotka
Znicz Jarosław
4
7
1.75
9
2.25
77.8
60.
Łukasz Łukaszewicz
Alba Chorzów
5
7
1.40
15
3.00
46.7
61.
Tomasz Włodarczyk
Siarka Tarnobrzeg
3
7
2.33
7
2.33
100
62.
Maciej Miller
Siarka Tarnobrzeg
3
7
2.33
9
3.00
77.8
63.
Tomasz Nowak
ŁKS Łódź
6
7
1.17
13
2.17
53.8
64.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
3
6
2.00
7
2.33
85.7
65.
Tomasz Milewski
Sportowiec Częstochowa
3
6
2.00
11
3.67
54.5
66.
Robert Kozaczka
Victoria Górnik Wałbrzych
5
5
1.00
12
2.40
41.7
67.
Maciej Wieszczak
PBG Basket Poznań
2
4
2.00
6
3.00
66.7
68.
Przemysław Migała
Sportowiec Częstochowa
3
4
1.33
7
2.33
57.1
69.
Paweł Gołdziński
PBG Basket Poznań
3
4
1.33
11
3.67
36.4
70.
Krystian Skonieczny
PBG Basket Poznań
3
3
1.00
7
2.33
42.9
Partnerzy